Yataklı Servis Hizmetleri
26 Ocak 2022

Hastanemizde; 3 erkek, 2 kadın ve 1 amatem servisi olmak üzere toplam 110 hasta yatağı bulunmaktadır.

Servislerimizde Psikiyatri  Uzmanları,Psikologlar,Sosyal Hizmet Uzmanı,Hemşire ve Sağlık Memurları  kaliteden ödün vermeyen ekip anlayışıyla profesyonel tedavi ve rehabilitasyon  hizmeti vermektedirler.

Servislerimizde  ayrıca  hasta  görüşme odalarımız  bulunmakta olup, hastalarımızla, uzman  doktorlarımız  bireysel  görüşmelerini  bu odalarda  yapmaktadırlar…

Hastalarımızın  diğer  dallardaki   gerekli  konsültasyon  ihtiyaçları  Devlet Hastanesi  ve dal  hastanelerindeki  (kadın-doğum,diş,fiz.tedavi  v.b.g) uzman hekimler  tarafından yapılmaktadır.

Hastanemiz yataklı servislerinde odalarımız 3 ve 6 kişilik olarak düzenlenmiş olup,alan olarak geniş,  aydınlık ve ferahtır. Hastalarımızın  eşyalarını koyabileceği dolaplarımız ve etejerlerimiz  bulunmaktadır.

(Hastanemiz  deprem sonrası  yapılan  tam  teşekküllü devlet hastanesi olarak hizmet veren bir binadan ruh sağlığı hastanesine  dönüştürülmüştür.Binanın  fiziki yapısı odaların tek kişilik  olmasına imkan  vermediğinden  odalarımız halen 3-6 kişilik  odalar olarak  kullanılmaktadır. Sağlık  Bakanlığı tarafından yeni bina yapımı yatırın planına alınmıştır.)